Regulamin PERMANENT MAKE-UP

 1. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu.
 2. W celu rezerwacji terminu wymagana jest opłata (zadatek) w wysokości 100zł na wyznaczony powyżej nr konta.
 3. Brak uiszczenia zadatku w przeciągu 3 dni od umówionej wizyty skutkuje automatycznym anulowaniem wizyty.
 4. Zadatek jest bezzwrotny, odliczany od pozostałej kwoty w dniu zabiegu. Klientka ma możliwość przełożyć termin wizyty nie tracąc zadatku (min. 3 dni przed planowaną wizytą).
 5. Przed rezerwacją terminu na makijaż permanentny proszę zapoznać się z przeciwskazaniami i upewnić się, czy nie ma przeszkód do wykonania zabiegu.
 6. W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących pigmentacji zapraszam do kontaktu pod nr 503-596-625
 7. W przypadku wątpliwości wynikających z ew. starego makijażu permanentnego, bądź makijażu cover po innej linergistce polecam umówić się na bezpłatną konsultację, bądź wysłać na FB (JKN – makijaż z pasji) lub maila: (kindernetel.beauty@gmail.com) zdjęcia obszaru pigmentacji w pozycji frontalnej wykonanego w świetle dziennym.
 8. Klientki posiadające stary makijaż permanentny, nawet mało widoczny, w pigmentowanym obszarze, zobowiązane są przy zapisie poinformować mnie o tym.
 9. W sytuacji, kiedy klientka na wizytę przyjdzie chora, bądź posiada inne przeciwwskazania o których wcześniej nie poinformowała, zadatek rezerwacyjny przepada.
 10.  Jeżeli klientka posiada stary makijaż permanentny uniemożliwiający wykonanie nowego zabiegu bez możliwości użycia lasera, bądź odbiega on mocno od norm estetycznych, a mimo to chce w tej okolicy od razu wykonać kolejna pigmentację, nie informując mnie o tym wcześniej i nie przeprowadzając konsultacji, mam prawo odmówić wykonania zabiegu, zadatek w tej sytuacji przepada.
 11. Podczas zabiegu makijażu permanentnego wykonana jest wstępna wizualizacja, rysunek wstępny, dobór odpowiedniej techniki oraz kształtu i koloru. Rodzaj techniki oraz kolorystyka dobierane są przez linergistkę i dopasowane do urody Klientki, typu skóry itd.
 12. Linergistka ma prawo odmówić wykonania zabiegu, gdy oczekiwania Klientki co do koloru i kształtu są niezgodne z naturalnymi predyspozycjami.
 13. Decydując się na zabieg oświadczam, że zapoznałam się ze stylem, techniką i estetyka pracy linergistki.
 14. W przypadku, gdy Klientka nie akceptuje zaproponowanego kształtu, koloru, metody pigmentacji oraz decyduje o rezygnacji z zabiegu pigmentacji – zadatek nie jest zwracany.
 15. Jeżeli po zabiegu pigmentacji u JKN okazało się, że klientka jest w ciąży i uniemożliwiona jest korekta do roku czasu od pierwszorazowej pigmentacji, wówczas cena zabiegu wynosi 30% aktualnej ceny.
 16. Covery makijażu permanentnego po innych salonach wyceniane są indywidualnie. Z regóły, jeśli nie dochodzi do tego laser, wykonane są dwuetapowo (zabieg+1 korekta)i są traktowane jako nowy zabieg, płatne 100% aktualnej ceny.
 17. W okresie letnim w dni słoneczne pigmentacja jak najbardziej jest możliwa, pod warunkiem chronienia przed promieniowaniem UV okolicy poddanej zabiegowi oraz po okresie ok 2 tyg. (pełnego złuszczenia) stosowania fotoprotekcji. Wykluczeniem z zabiegu jest świeża opalenizna.
 18. Z biegiem czasu makijaż blednie, płowieje, co jest naturalną konsekwencją złuszczania się naskórka, działania promieniowania UV, stosowania pielęgnacji kosmetycznej. Nie można wykluczyć nieporządanych zmian koloru. W związku z tym polecane jest wykonanie zabiegów odświerzających, które wykonuje się w zależności od potrzeb klienta. Średnio raz na 1-1,5 roku.
 19. Na zabieg w miarę możliwości przychodzimy bez osób towarzyszących, chyba, że klientka należy do osób bardzo niezdecydowanych i potrzebuje oceny osoby trzeciej.
 20. W miarę możliwości proszę o wyciszenie telefonu na czas zabiegu.
 21. Standardowy czas zabiegu, to 2-2,5h
 22. Proszę o punktualność.
 23. W sytuacji, kiedy klientka spóźni się więcej niż 15 min. bez wcześniejszej informacji linergistka ma prawo odmówić wykonania zabiegu.
 24. Płatność gotówką lub kartą.
 25. Vouchery podarunkowe są imienne i ważne pół roku.
 26. Vouchery nie są wymieniane na gotówkę.
 27. Vouchery konkursowe można zrealizować w ciągu 2 miesięcy od daty wyników konkursu.
 28. Nie ma możliwości wymiany vouchera konkursowego na inną usługę lub gotówkę.
 29. Nie ma możliwości przekazania vouchera innej osobie.
 30. Nie wykorzystany voucher konkursowy po okresie 60 dni od daty ogłoszenia wyników -przepada.
 31. Nie później niż tydzień przed może być wykonana henna przed pigmentacją brwi, czy powiek.
 32. Do pigmentacji powieki konieczne jest zdjęcie przedłużanych rzęs.
 33. Odżywki do rzęs i brwi odstawiamy minimum miesiąc przed zabiegiem.

*PŁATNOŚĆ gotówką lub kartą.


Zapisując się na makijaż wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych: imię, nazwisko, numer telefonu.

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania oraz umówię  wizytę. Jestem przekonana, że z moją pomocą poczujesz się wyjątkowo i będziesz zadowolona z efektu.

Scroll to Top