Make-Up

Dobry makijaż zawsze zaczyna się od zdrowej i dobrze przygotowanej skóry. W swojej ofercie wykonuję makijaże okolicznościowe, ślubne, do sesji zdjęciowej, nagrań oraz makijaże sceniczne, a także kursy basic na użytek własny, jak i dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem.

 

Makijaż okazjonalny

Makijaż okazjonalny to rodzaj makijażu, który jest tworzony na specjalne okazje i wydarzenia, takie jak uroczystości wesela, wieczorne imprezy czy sesje zdjęciowe. Jego celem jest podkreślenie piękna i stworzenie wyjątkowego, efektownego wyglądu.

Makijaż okazjonalny powinien być trwały i utrzymywać się przez długi czas. Bardzo ważnym jest używanie odpowiednich technik aplikacji różnych produktów, ich dobór oraz dopasowanie makijażu do typu urody, stylu i okazji.

Makijaż okazjonalny może być dzienny, bądź wieczorowy – delikatniejszy, bądź intensywniejszy.

Ważnym jest, by pamiętać, iż makijaż okazjonalny jest również indywidualny i zależy od preferencji klienta oraz jego karnacji, typu skóry i kształtu twarzy.

Warto konsultować się z klientem, aby zrozumieć jego oczekiwania.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych elementów dla Panny Młodej w dniu ślubu, często opiera się na naturalnym i promiennym wyglądzie. Celem jest podkreślenie naturalnej urody i sprawienie, aby panna młoda czuła się piękna i pewna siebie. Przed dniem ślubu (najlepiej maksymalnie miesiąc przed) zaleca się zorganizowanie próby makijażu, podczas której panna młoda i wizażystka mogą wspólnie omówić preferencje, styl i oczekiwania dotyczące makijażu. Konsultacja ta pomoże ustalić wygląd, który najlepiej odpowiada indywidualnym cechom panny młodej.

Makijaż ślubny musi być długotrwały. Utrzymać się przez całą uroczystość, a często również przez wiele godzin po niej. Makijaż ślubny musi być odporny na emocje, takie jak łzy wzruszenia czy pocenie się.

!BONUS!

W ramach odpowiedniego przygotowania cery do makijażu, oraz zwiększenia jego trwałości na skórze, specjalnie dla Państwa młodych możliwość wykonania peelingu węglowego do 3 dni przed ślubem z rabatem 30% od ceny regularnej, bądź peelingu kawitacyjnego ze specjalnie dobraną pielęgnacją.

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania oraz umówię  wizytę. Jestem przekonana, że z moją pomocą poczujesz się wyjątkowo i będziesz zadowolona z efektu.

Scroll to Top