Masaż Kobido UP

Masaż Kobido Up to niechirurgiczny i nieinwazyjny lifting twarzy, alternatywa dla medycyny estetycznej. Nazwa „Kobido” pochodzi z języka japońskiego i oznacza „drogę piękna”.

Kobido Up, to odmiana tradycyjnego masażu Kobido, która skupia się głównie na poprawie wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. To bardzo kompleksowa i zaawansowana metoda masażu, która obejmuje złożone techniki manualne, a ich główną cechą jest zarówno powolność, głębokość jak i szybkość oraz precyzja.

 

Technika ta łączy elementy fizyczne i energetyczne, kładąc nacisk na harmonizację ciała i ducha. Jest uznawana za alternatywę dla wielu zabiegów medycyny estetycznej.

To drenaż limfatyczny i liftingujący masaż twarzy. Specjalista w czasie jego przeprowadzania koncentruje się na likwidowaniu napięć i przywracaniu funkcji mięśniom. 

Masaż Kobido Up, skupiający się na obszarze szyi i dekoltu, ma wiele zalet, które mogą przynieść korzyści zdrowotne i estetyczne. Oto niektóre z głównych zalet tego typu masażu:

Masaż Kobido Up  zawiera w sobie elementy drenażu limfatycznego, refleksologii twarzy i kinesiotaping.

Czas trwania zabiegu: 80min.

Koszt: 280zł

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania oraz umówię  wizytę. Jestem przekonana, że z moją pomocą poczujesz się wyjątkowo i będziesz zadowolona z efektu.

Scroll to Top