O mnie

W 2009r ukończyłam Studia na wydziale Zdrowia Publicznego o kierunku Odnowa Biologiczna z Kosmetologia. Po odbyciu wielu praktyk z zakresu zabiegów na twarz i ciało, podjęłam równorzędnie pracę zawodową w branży beauty, wraz ze studiami magisterskimi na wydziele Pedagogicznym o kierunku Pedagogika Promocji Zdrowia, które ukończyłam w 2011r.

Od dziecka pasjonował mnie również wizaż. Jeszcze jako studentka zdobyłam I miejsce w Mistrzostwach makijażu pt. „Tańcząca Diva”, a także stałam się finalistką Ogólnopolskich Mistrzostw makijażu artystycznego Art Visage 2009.

Zdobyte wyróżnienia utwierdziły mnie w przekonaniu iż powinnam dalej się rozwijać i poszerzać wachlarz moich umiejętności. Poszłam o krok do przodu i postawiłam na makijaż permanentny. W 2016r. zostałam finalistką Ogólnopolskich Mistrzostw makijażu permanentnego Long Time Liner.

W swojej ścieżce zawodowej zdobyłam doświadczenie w hotelach SPA oraz gabinetach kosmetycznych, podologicznym. Wykonywałam zabiegi medyczne na zlecenie specjalistów w zakresie m.in. dermatologii oraz medycyny estetycznej.
Pracowałam na najwyższej klasy produktach i sprzęcie medycznym, wykonując zabiegi klasy premium.

Jednak najbardziej pokochałam artystyczną stronę swojej duszy – MAKIJAŻ.

Daje mi niesamowicie dużo satysfakcji, gdy widzę na twarzach klientek uśmiech po wykonanej usłudze. Wiem, że dzięki niemu potrafię wydobyć z kobiety piękno i w dyskretny sposób poprawić jej jakość życia.
Daje mi to energię do dalszego działania i radość z wykonywanego zawodu.

Swoją pracę najbardziej cenię za możliwość ciągłego rozwoju oraz kontakt z ludźmi.

"Jeśli praca jest Twoją pasją,
to nie jest pracą, a przyjemnością."

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania oraz umówię  wizytę. Jestem przekonana, że z moją pomocą poczujesz się wyjątkowo i będziesz zadowolona z efektu.

Scroll to Top